Usługi

Zapraszam Cię na bezpłatną wstępną konsultację (online)

Na konsultacji porozmawiamy o tym czego teraz potrzebujesz, co jest dla Ciebie najważniejsze, jakie są Twoje cele i co stoi im na przeszkodzie. Zyskasz większą klarowność swojej sytuacji a ja zrozumiem z czym się mierzysz i zaproponuję dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania.

Jest to również okazja żeby sprawdzić kim jestem, jak pracuję, czy jest Ci dobrze w moim towarzystwie.

Jeżeli zdecydujesz się na dalszą współpracę, omówimy kwestie formalne i organizacyjne.

FORMA: konsultacja odbywa się w formie zdalnej za pośrednictwem komunikatora typu Skype lub poprzez rozmowę telefoniczną.

CZAS TRWANIA: około 45 minut.

CENA: bezpłatnie.

SESJA COACHINGOWA (online)

mniej stresu
więcej spokoju
więcej po swojemu

OPIS: Sesja coachingowa online ma formę spotkania indywidualnego. W trakcie sesji pracujemy nad jednym, zaproponowanym przez Ciebie tematem. To Ty decydujesz czemu chcesz poświęcić uwagę danego dnia. Co jest dla Ciebie na dany moment najważniejsze.

Dzięki sesjom coachingowym mogę pomóc Ci:

  • zmniejszać stres i odnajdywać upragniony spokój
  • mieć czas i siły dla siebie i swoich bliskich
  • czuć więcej lekkości na co dzień
  • zaspokajać swoje potrzeby
  • działać zgodnie z własnymi wartościami
  • pokonywać strach, obawy, blokady

W trakcie sesji coachingowych wspieram Cię także swoimi obserwacjami, motywacją, inspiracją i oczekiwaniem odpowiedzialności.

CZAS TRWANIA: Sesja coachingowa trwa około 60 – 90 minut, zależnie od potrzeb danego dnia. Nie praktykuję sztucznego urywania lub przedłużania spotkania.

FORMA: Spotkania odbywają się w formie zdalnej za pośrednictwem komunikatora typu Skype lub poprzez rozmowę telefoniczną. Wizja nie jest konieczna. To Ty decydujesz czy chcesz używać kamery.
Decyzja który kanał kontaktu zostanie użyty do odbycia sesji zależy od Twoich preferencji i moich i Twoich możliwości sprzętowych i technicznych.

CENA: Cena pojedynczej sesji coachingowej to 150zł.
Istnieje możliwość kupienia pakietów sesji coachingowych:

  • Pakiet 4 sesje – 540zł
  • Pakiet 7 sesji – 890zł
  • Pakiet 10 sesji – 1200zł

WYMAGANIA TECHNICZNE: W przypadku kontaktu za pomocą tradycyjnego połączenia telefonicznego proszę zadbaj o to, żeby dysponować sprawnym aparatem telefonicznym oraz dostępem do zadowalającej jakości zasięgu sieci komórkowej. Pozytywnie na jakość dźwięku oraz wygodę rozmowy może wpłynąć korzystanie ze słuchawek z mikrofonem.

W przypadku sesji za pośrednictwem komunikatora internetowego proszę zadbaj o to, żeby posiadać sprawnie działające urządzenie, umożliwiające połączenie z Internetem i użycie wybranego komunikatora Internetowego. Proszę zadbaj także o to, żeby posiadać możliwość uruchomienia wybranego komunikatora internetowego, co często związane jest z koniecznością zainstalowania na urządzenie danej aplikacji, oraz dostęp do stabilnego, o zadowalającej jakości (zapewniającego ciągły obraz i dźwięk) połączenia Internetowego.

Zadbaj proszę także o to, aby w trakcie sesji znajdować się w spokojnym miejscu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał, gdzie będziesz się czuła/czuł komfortowo i swobodnie, tak, żebyś jak najlepiej wykorzystała/wykorzystał ten czas.

 

WĘDRÓWKI COACHINGOWE W TATRACH

Zabierz moc
z gór na niziny.

Jeżeli planujesz lub właśnie znajdujesz się pod Tatrami i opcja wędrówki coachingowej w Tatrach wydaje Ci się ciekawa, śmiało odezwij się do mnie.

W trakcie wędrówki coachingowej możesz spodziewać się tego samego, co w trak

Wędrowanie po górach pomaga nam doświadczać swojej wewnętrznej mocy i zauważać to, co jest dla nas w życiu naprawdę ważne. Pomaga się wyciszyć, przewietrzyć głowę, zyskać świeże spojrzenie i nową energię. Podobnie działa coaching. W mojej głowie naturalnie powstało więc połączenie między tymi dwoma światami.
 
Wędrowanie po górach, tak jak coaching, wspiera odzyskiwanie wewnętrznej równowagi i odkrywanie tego, co naprawdę w duszy gra. A kiedy już usłyszy się tę melodię, łatwiej jest decydować gdzie iść i stawiać w tym kierunku kolejne kroki.
 

Wędrówki coachingowe mają charakter INDYWIDUALNY, nie grupowy.

Trasa wędrówki i związana z nią logistyka są uzgadniane indywidualnie.

Cena jest uzależniona od długości trwania wędrówki. NIE OBEJMUJE: zakwaterowania, transportu, wyżywienia, ubezpieczenia, biletu wstępu do TPN.

Cena
2 – 3h     300zł
4 – 5h     400zł    
6 – 7h     500zł
8 – 9h     600zł

PAKIETY TATRY

Szczegółowy opis pakietów.

Sesje coachingowe online odbywają się w formie ZDALNEJ za pośrednictwem komunikatora typu Skype lub przez rozmowę telefoniczną.

Sesje coachingowe online i wędrówki coachingowe w Tatrach mają charakter INDYWIDUALNY, nie grupowy.

Przewidziany czas trwania wędrówki coachingowej w Tatrach to około 7h. Trasa i związana z nią logistyka są ustalane indywidualnie.

Zniżka -20% na nocleg możliwa do realizacji w Domu „Nowo”, Nowotarska 55a, Zakopane. Obejmuje maksymalnie 2 noclegi. Dodatkowo -10% na nocleg dla jednej osoby towarzyszącej, także maks. 2 noclegi.

Cena pakietu NIE OBEJMUJE zakwaterowania, transportu, wyżywienia, ubezpieczenia, biletu wstępu do TPN.

Pakiet można zrealizować w okresie 12 miesięcy od daty zakupu.

Pozostała
oferta.

WĘDRÓWKI TATRZAŃSKIE W TRYBIE SLOW

 
Wędrujemy w malownicze zakątki Tatr, jednak celem tak naprawdę jest sama droga.
 
Zachwycanie się naturą.
Zdobycie nowej, ciekawej wiedzy o tatrzańskim świecie.
Niespieszna, odprężająca wędrówka.
Relaks i wyciszenie.
 
Zero ciśnienia, dużo luzu i odprężenia.
 
Liczebność grupy: min. 2 – max. 10 osób.
 

Cena uczestnictwa w wędrówce, zależnie od trasy, mieści się w przedziale 70 – 130 zł za osobę.

Cena NIE OBEJMUJE zakwaterowania, transportu, wyżywienia, ubezpieczenia, biletu wstępu do TPN.

PRZEWODNICTWO TATRZAŃSKIE DLA GRUP I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Możliwość wędrówki wszystkimi ZNAKOWANYMI szlakami po polskiej i słowackiej stronie Tatr.

Trasę wędrówki uzgadniam wspólnie z klientem, uwzględniając jego możliwości i potrzeby oraz aktualne przepisy i warunki na szlaku.

Cena jest uzależniona od wielu czynników, takich jak trasa, długość trwania, liczba uczestników, transport, itp., w związku z tym każdą wycieczkę wyceniam indywidualnie.Swoją praktykę opieram na standardach wypracowanych przez International Coach Federation, czyli największą ogólnoświatową organizację zrzeszającą profesjonalnie wykształconych coachów. Jeśli chcesz poznać kluczowe kompetencje coachingowe, których używam oraz kodeks etyczny, którym się kieruję, zapraszam na https://icf.org.pl/kompetencje/  i  https://icf.org.pl/kodeks-etyczny/