O mnie

Misja

Moją misją jest wykorzystywanie górskiego, psychologicznego i coachingowego doświadczenia we wspieraniu ludzi w osobistym rozwoju. Wierzę, że każdy z nas ma moc aby spełniać swoje marzenia. Chcę pomagać w znajdywaniu do nich drogi.

Górski początek

Pochodzę z Zakopanego. Od zawsze miałam góry na wyciągnięcie ręki, były dla mnie naturalnym elementem krajobrazu. W pewnym momencie stały się jednak czymś więcej. Częste przebywanie w Tatrach ukształtowało mnie, wielokrotnie pomogło w ciężkich chwilach, poukładało wartości, nauczyło pokory. Teraz wiem, że często szłam w nie po coś więcej niż piękne widoki. Po spokój, akceptację, złapanie dystansu, odreagowanie, udowodnienie sobie, że mogę i wiele wiele innych, nie sposób wymienić. Góry stały się naturalnym elementem mojego życia. Moim marzeniem było zostanie przewodnikiem tatrzańskim i zapraszanie ludzi do świadomego bycia w górach. Spełniłam je końcem 2019 roku.

Dzieje późniejsze

Moją drugą pasją jest psychologia. W 2018r. ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją Wspieranie rozwoju osobowości. W swojej psychologicznej karierze pracowałam z dziećmi z różnymi trudnościami, jako rekruter w dużej międzynarodowej korporacji, prowadziłam pojedyncze warsztaty z umiejętności miękkich. Działałam również w Kole Naukowym Psychologii Sportu UW. Sprawdzałam różne dziedziny, aż znalazłam tę swoją – coaching. Początkiem 2020r. ukończyłam kompleksowe szkolenie coachingowe akredytowane przez International Coach Federation, czyli największą ogólnoświatową organizację zrzeszającą profesjonalnie wykształconych coachów. Kurs ten posiada najwyższą międzynarodową akredytację jakości (ACTP ICF), przyznawaną profesjonalnym programom kształcenia coachów. Obecnie jestem w trakcie zdobywania akredytacji ICF.

Swoją praktykę opieram na standardach wypracowanych przez ICF. Jeśli chcesz poznać kluczowe kompetencje coachingowe, których używam oraz kodeks etyczny, którym się kieruję, zapraszam na https://icf.org.pl/kompetencje/  i  https://icf.org.pl/kodeks-etyczny/

Znajdź mnie na: