Coaching w górach

Góry mają niesamowity talent w konfrontowaniu nas z nami samymi. Często pokazują co tak naprawdę, mówiąc potocznie, w duszy nam gra. Wachlarz doznań, który oferuje górska wędrówka, stwarza nam niecodzienną okazję do przyjrzenia się sobie, sprawdzenia czego nam potrzeba, co przeszkadza, co jest nieistotne.

W trakcie górskiej wędrówki łatwiej złapać dystans do codzienności. Ze szczytów to co na dole wydaje się mniejsze. Prościej spojrzeć z szerszej perspektywy ponieważ na raz widać więcej.

To wszystko stwarza niecodzienną okazję do znalezienia odpowiedzi na pytania: Co myślę? Czego pragnę? Co mogę? Jak to zrobię? Żeby dostać odpowiedzi potrzebna jest nam uważność na siebie i otoczenie. I tutaj z górami spotyka się coaching.

Coaching jest metodą skoncentrowaną na poszukiwaniu i generowaniu rozwiązań. Pomaga działać efektywniej i szybciej osiągać cele w obszarach takich jak rozwój kariery, finanse, zdrowie, sport, hobby, relacje, itp. Dzięki coachingowi możesz ustalać konkretniejsze cele, optymalizować swoje działania, podejmować trafniejsze decyzje i pełniej korzystać ze swoich naturalnych umiejętności, dzięki czemu cel staje się dla Ciebie coraz bardziej osiągalny.

Coaching jest metodą skoncentrowaną na poszukiwaniu rozwiązań, na odnajdywaniu nowych treści, które wspierają nas w osiąganiu upragnionych celów. Górskie wędrówki obfitują w nowe doznania, myśli, spostrzeżenia. Praca coachingowa w górach może pomóc w przeniesieniu doświadczeń ze szlaku na własną drogę życia. Może pomóc wykorzystać siłę z gór do budowania mocy na nizinach.

Jeżeli chcesz połączyć przyjemność przebywania w górach z pracą nad własnym celem, zapraszam do współpracy.

Znajdź mnie na: